Tech-Protect QI15W-A45 3в1 безжично зарядно устройство MagSafe, черно
Повече информация ›
В наличност 1 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Код на продукта: P24447
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
Стилен дизайн и практична модулна конструкция
Интелигентна защита и ефективно зареждане
Защо да изберете Tech-Protect QI15W-A45?
  • Зареждане на до три устройства едновременно
  • Бързо безжично зареждане с мощност 15W
  • Естетичен и модерен дизайн
  • Безопасно магнитно свързване
  • Компактно и модулно изпълнение
Технически спецификации:
  • Входящ ток (USB-C): 9V/3A, 12V/2,5A
  • Изход за смартфон: 15W
  • Изход за часовници: 3W
  • Изход за слушалки: 3W / 5W
  • Магнитна функция MagSafe (работи само директно на телефон или калъф с MagSafe)
  • Препоръчана мощност на мрежовото зарядно: минимум 35W
Съдържание на опаковката:
  • 1x зарядно устройство Tech-Protect QI15W-A45
  • 1x кабел USB-C / USB-C (100 см)
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Tech-Protect A50 Безжично MagSafe зарядно устройство, 25 W Qi2.2, черно
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Безплатна доставка
Безжично MagSafe 3в1 зарядно устройство Qi2.2 25W, сгъваемо, черно
Сравнете
Съотношение цена–качество
JP Qi безжично зарядно устройство 15W W02, черно
Joyroom JR-W17 Безжично зарядно устройство Qi 3в1, черно
Безплатна доставка
FoldCharge Clock 5 Pro Сгъваема 5в1 безжична зарядна станция с часовник и нощна лампа, бяла
Dudao A12H безжично зарядно за смарт часовници Huawei, бяло
ER POWER AirPad Qi2.2 Безжична зарядна подложка със стойка, 25W