Tech-Protect QI15W-A31 3в1 Магнитна безжична зарядка MagSafe, черна
Повече информация ›
В наличност 1 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Код на продукта: P13044
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
* За да използвате индукционната зарядка на пълен капацитет, препоръчваме да я свържете към мрежова зарядка с изходна мощност 35 W (V*A) или по-висока.
Характеристики на продукта:
  • 100% оригинал
  • Опакован в оригинална опаковка
  • Съвместим със система MagSafe
  • Входен ток USB-C: 9V/2A, 9V/3A
  • Изходна мощност смартфон: (макс.) 15W
  • Изходна мощност часовник: 3W
  • Изходна мощност слушалки: 3W 5W
  • Компактен
  • Функция захранване на три устройства едновременно
  • Функция захранване за всяко устройство поотделно
Комплектът съдържа:
  • 1x зарядка Tech-Protect A31
  • 1x кабел USB-C / USB-C 100 см
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Безплатна доставка
Безжично зарядно устройство 3в1 за Samsung, черно
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Black Friday
4в1 Интелигентно безжично зарядно с LED осветление, Qi, черно
Сравнете
Съотношение цена–качество
JP Qi безжично зарядно устройство 15W W02, черно