Tech-Protect QI15W-A24 3в1 Магнитно безжично зарядно MagSafe, черно
Повече информация ›
В наличност 6 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Код на продукта: P11639
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
Характеристики на продукта:
  • 100% оригинал
  • Опаковано в оригинална опаковка
  • Съвместимо със система MagSafe
  • Входящ ток USB-C: 9V/2,66A
  • Изходна мощност смартфон: 15W
  • Изходна мощност часовник: 3W
  • Изходна мощност слушалки: 3W 5W
  • Модулна конструкция
  • Функция за захранване на три устройства едновременно
  • Функция за захранване на всяко устройство поотделно
Комплектът съдържа:
  • 1x зарядно Tech-Protect A24
  • 1x кабел USB-C / USB-C 100 см
* За да използвате индукционното зарядно на пълен капацитет, препоръчваме да го свържете към мрежово зарядно с мощност 35 W (V*A) или по-висока.
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Безплатна доставка
ER POWER Qi2 Безжична зарядна подложка със стойка, 15 W
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Безплатна доставка
Yesido DS40 Безжична зарядна станция 3в1, Qi2.2, 25 W, черна
Сравнете
Съотношение цена–качество
Black Friday
JP поставка с безжично зареждане, автоматичен сензор и магнитни адаптери CH01, Qi, 15W, черна
Съотношение цена–качество
JP 4в1 безжично зарядно W01, черно
Qi2.2 MagSafe Nabíjecí stanice 5v1 s aktivním chlazením, 25 W a 360° rotací pro iPhone, Apple Watch, AirPods, Android, modrá
Tech-Protect QI15W-A44 Магнитна безжична зарядка MagSafe, бяла
ER POWER AirPad Qi2.2 Безжична зарядна подложка със стойка, 25W
FoldCharge Clock 5 Pro Сгъваема 5в1 безжична зарядна станция с часовник и нощна лампа, бяла
Tech-Protect A50 Безжично MagSafe зарядно устройство, 25 W Qi2.2, бяло