Tech-Protect QI15W-A24 3в1 Магнитно безжично зарядно MagSafe, бяло
Повече информация ›
В наличност > 10 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Код на продукта: P11728
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
Характеристики на продукта:
  • 100% оригинал
  • Опаковано в оригинална опаковка
  • Съвместимо със система MagSafe
  • Входящ ток USB-C: 9V/2,66A
  • Изходна мощност смартфон: 15W
  • Изходна мощност часовник: 3W
  • Изходна мощност слушалки: 3W 5W
  • Модулна конструкция
  • Функция за захранване на три устройства едновременно
  • Функция за захранване на всяко устройство поотделно
Комплектът съдържа:
  • 1x зарядно Tech-Protect A24
  • 1x кабел USB-C / USB-C 100 см
* За да използвате индукционното зарядно на пълен капацитет, препоръчваме да го свържете към мрежово зарядно с мощност 35 W (V*A) или по-висока.
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Безплатна доставка
MagDock 6 Pro 6в1 безжична зарядна станция с часовник и нощна светлина за iOS и Android, черна
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Maxlife MXWC-06 безжично зарядно устройство 3в1 15W, черно
Сравнете
Безплатна доставка
Swissten MagBase Сгъваемо безжично зарядно 3в1, Qi2, черно
Tech-Protect QI15W-A44 Магнитна безжична зарядка MagSafe, бяла
Безжично MagSafe 3в1 зарядно устройство Qi2.2 25W, сгъваемо, бяло