Tech-Protect NCA65W-GAN 3-портово зарядно устройство PD 65W / QC3.0, черно
Открийте мрежовото зарядно устройство Tech-Protect NCA65W-GAN, което съчетава модерната технология GaN (галиев нитрид) с мощност от 65 W в елегантен и компактен дизайн. Благодарение на трите универсални порта можете едновременно да захранвате лаптоп, смартфон и таблет – бързо, безопасно и ефективно.
Повече информация ›
В наличност 2 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Код на продукта: P29550
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
Ключови характеристики:
  • Максимална гъвкавост: два порта USB-C с поддръжка на Power Delivery до 65 W и един порт USB-A с поддръжка на Quick Charge 3.0 до 60 W. Идеално решение за модерни ултрабуци, MacBook Air и по-стари устройства.
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Swissten Мрежов адаптер GaN 2x USB-C 65W PD и 1x USB-A 18W QC, черен
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Joyroom JR-TCF02 Мини зарядно USB-C, 20W, PD, черно
Сравнете
Acefast зарядно устройство (A65) USB-C, GaN, 20 W, черно
Tech-Protect C35W 2-портово мрежово зарядно устройство PD35W, бяло
BlueStar адаптер 2x USB-C, USB-A, 65W, черен
Безплатна доставка
ER POWER Пътно зарядно устройство 2x USB-C, 67W, GaN
Безплатна доставка
Tech-Protect DC160W-GAN 6-портово зарядно устройство PD 160W / QC3.0, черно
Dudao A29 зарядно устройство 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, черно
Dudao A65Q пътно зарядно устройство USB-A + USB-C, 65W GaN PD, бяло