Tech-Protect NCA65W-GAN 3-портово зарядно устройство PD 65W / QC3.0, бяло
Открийте мрежовото зарядно устройство Tech-Protect NCA65W-GAN, което съчетава модерната технология GaN (галиев нитрид) с мощност от 65 W в елегантен и компактен дизайн. Благодарение на трите универсални порта можете едновременно да захранвате лаптоп, смартфон и таблет – бързо, безопасно и ефективно.
Повече информация ›
В наличност 1 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Код на продукта: P29551
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
Ключови характеристики:
  • Максимална гъвкавост: два порта USB-C с поддръжка на Power Delivery до 65 W и един порт USB-A с поддръжка на Quick Charge 3.0 до 60 W. Идеално за модерни ултрабуци, MacBook Air и по-стари устройства.
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Tech-Protect NC30W 3-портово зарядно устройство, PD30W/QC3.0, бяло
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Techsuit Premium OTG адаптер HyperPort (A6) USB - Lightning, черно-оранжев
Сравнете
Swissten пътен адаптер GaN USB-C + USB, 45W, бял
Swissten пътен адаптер GaN USB-C + USB, 65W, бял
Dudao A27P зарядно устройство USB-C, 30W PD GaN, бяло
Blavec зарядно устройство BC-7, GaN4, PD QC 45W 3A, USB-C, черно
Forcell F-Energy адаптер Mini GaN III, 2x USB-C, PD, QC4.0, 45W, бял
BlueStar Slim адаптер USB-C + USB-A, GaN, 25W, черен
Borofone адаптер BN29 Fuente - USB + USB-C, QC 3.0, PD, 30W, бял
Swissten мрежов адаптер GaN 1x USB-C 65W, Power Delivery, бял
ER POWER Мини зарядно 2x USB-C, 65W, GaN