Tech-Protect NC240W-GAN 4-портово зарядно устройство, PD 240W / QC3.0, бяло
Открийте Tech-Protect NC240W-GAN, модерно мрежово зарядно устройство с технология GaN (галиев нитрид), което предлага впечатляваща мощност от 240 W в компактен и елегантен дизайн. Зареждайте всичките си устройства бързо и безопасно – от лаптоп през таблет до смартфон.
Повече информация ›
В наличност 1 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Ние ще ви доставим този продукт безплатно
Опции за доставка ›
Код на продукта: P29546
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
Ключови характеристики:
  • Четири зарядни порта: 3× USB-C и 1× USB-A за максимална гъвкавост.
  • Мощно зареждане:
    • Type-C1: 140 W (идеален за MacBook Pro 16" и други взискателни лаптопи)
    • Type-C2: 100 W
    • Type-C3: 65 W
    • USB-A: 60 W с поддръжка на Super Charge
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Tech-Protect C20W 2-портово зарядно устройство, PD20W/QC3.0, бяло
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Borofone адаптер BN19 Intenso GaN - USB + USB-C, PD, 20W, QC 3.0, 3A, бял
Сравнете
Cuktech CUKAD653EUGR зарядно устройство, 2x USB-C + USB-A, 65W, GaN, сиво
Blavec зарядно устройство BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, черно
Безплатна доставка
Tech-Protect NC200W-GAN 4-портово зарядно устройство, PD 200W / QC3.0, черно
XO CE32 мрежово зарядно устройство, PD, 20W, USB-C, бяло
Forcell F-Energy адаптер VT-42B 65W GaN 2x USB-C и USB A, сив
Dudao A4EU зарядно устройство USB-A, 2,1A, бяло
Swissten Мрежов адаптер 12W 1x USB-C и 1x USB-A, бял
Swissten Мрежов адаптер GaN 2x USB-C Power Delivery 20 W, черен