Tech-Protect NC120W-GAN 4-портово зарядно устройство PD 120W / QC3.0, черно
Открийте ново ниво на зареждане с Tech-Protect NC120W-GAN, усъвършенствано мрежово зарядно устройство с GaN технология (галиев нитрид). Компактните размери и мощност до 120 W позволяват едновременно захранване на до четири устройства – от смартфони и таблети до лаптопи и игрови конзоли.
Повече информация ›
В наличност 1 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Ние ще ви доставим този продукт безплатно
Опции за доставка ›
Код на продукта: P29486
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
Ключови характеристики:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: максимална универсалност за всички ваши устройства.
  • Допълнителни портове с мощност до 30 W: идеални за смартфони, слушалки и аксесоари.
  • Елегантен минималистичен дизайн: компактно и стилно, отлично за дома и на път.
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Techsuit Premium OTG адаптер HyperPort (A6) USB - Lightning, черно-оранжев
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Безплатна доставка
Tech-Protect NC200W-GAN 4-портово зарядно устройство, PD 200W / QC3.0, черно
Сравнете
Dudao A4EU зарядно устройство USB-A, 2,1A, бяло
Acefast Пътен адаптер Z7, GaN, PD30W, USB-C, черен
Forcell F-Energy E856 Универсален адаптер за лаптопи, 65W, черен
Acefast зарядно устройство (A65) USB-C, GaN, 20 W, черно
Tech-Protect NCA45W-GAN 2-портово мрежово зарядно PD45W / QC 3.0, черно
BlueStar адаптер USB-C + USB, 25W, черен
Borofone адаптер BN5 Jingrui - USB, QC 3.0, 18W, бял
Адаптер за Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T тип, 45W, бял