Tech-Protect NC120W-GAN 4-портово зарядно устройство PD 120W / QC3.0, бяло
Открийте ново ниво на зареждане с Tech-Protect NC120W-GAN, усъвършенствано мрежово зарядно устройство с GaN технология (галиев нитрид). Компактните размери и мощност до 120 W позволяват едновременно захранване на до четири устройства – от смартфони и таблети до лаптопи и игрови конзоли.
Повече информация ›
В наличност 1 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Ние ще ви доставим този продукт безплатно
Опции за доставка ›
Код на продукта: P29487
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
Ключови характеристики:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: максимална универсалност за всички ваши устройства.
  • Допълнителни портове с мощност до 30 W: идеални за смартфони, слушалки и аксесоари.
  • Елегантен минималистичен дизайн: компактно и стилно, отлично за дома и на път.
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Borofone адаптер BN19 Intenso GaN - USB + USB-C, PD, 20W, QC 3.0, 3A, бял
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Blavec зарядно устройство BC-7, GaN4, PD QC 45W 3A, USB-C, черно
Сравнете
Blavec зарядно устройство BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, бяло
ER POWER Мини зарядно 2x USB-C, 36W, GaN
Dudao A26TEU зарядно USB-A + USB-C, GaN 25W, черно
Dudao L16AC Адаптер USB-C към USB, черен
Hoco Мрежово зарядно N62 USB-C, PD QC 30W, черно
Swissten Мрежов адаптер GaN 1x USB-C 35W power delivery, бял
Tech-Protect C20W 2-портово зарядно устройство, PD20W, бяло
Безплатна доставка
ER POWER Пътно зарядно устройство 2x USB-C, 67W, GaN