Tech-Protect DC160W-GAN 6-портово зарядно устройство PD 160W / QC3.0, черно
Край на хаоса с кабели и различни зарядни устройства. Tech-Protect DC160W-GAN е мощно настолно зарядно устройство с технология GaN (галиев нитрид), което осигурява общо 160 W и позволява зареждане на лаптопи, таблети, смартфони, слушалки, смарт часовници и други аксесоари – всичко от едно място.
Повече информация ›
В наличност 2 бр. Повече информация › Поръчки до 16:00, очаквана доставка: у вас в петък 15. 5.
Ние ще ви доставим този продукт безплатно
Опции за доставка ›
Код на продукта: P29484
Гаранция: 24 месеца
Описание на продукта
Основни характеристики:
  • 6 зарядни порта: 4× USB-C и 2× USB-A за максимална гъвкавост
  • Бързо зареждане на лаптопи: основният порт Type-C1 осигурява до 100 W
  • Допълнителни портове Type-C: 3× 45 W за таблети, смартфони и други устройства
  • USB-A портове: 2× 12 W за по-стари устройства
  • Интелигентно разпределение на мощността: всички портове могат да работят едновременно
Вижте пълното описание
Свързани продукти
Forcell F-Energy Ultra тънко зарядно VT-47, 2x USB-C + USB-A, 4A, 65W, сиво
В наличност, в петък 15. 5. у вас
Сравнете
Forcell F-Energy адаптер VT-42B 65W GaN 2x USB-C и USB A, сив
Сравнете
Techsuit Premium OTG адаптер HyperPort (A6) USB - Lightning, черно-оранжев
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, černá
Forcell F-Energy E856 Универсален адаптер за лаптопи, 65W, черен
Безплатна доставка
ER POWER Пътно зарядно USB-C + USB-A, 67W, GaN
Безплатна доставка
Tech-Protect NC200W-GAN 4-портово зарядно устройство, PD 200W / QC3.0, черно
Dudao A27 MaxC зарядно устройство, 35W, GaN, черно
Techsuit Premium OTG адаптер TitanCoreX (A11) USB-C - Lightning, сив
Dudao A26T зарядно устройство USB-A + USB-C, GaN, 25W, бяло
Dudao A27P зарядно устройство USB-C, 30W PD GaN, черно